Twitter

Geldiğimden beri Sırtçantası’ndan da ses veremedim, buradan da. Diş doldurmaz ama, bir zamandır twitter’da cümleler yazıyorum. Paragraf yazmaya gücüm olur olmaz buraya taşınacağım da, sanki bir süre bunu yapamayacakmışım gibi.

Neyse işte – oradayım.

Reklamlar

Twitter’ için 3 yanıt

  1. hengameower dedi ki:

    kendi kalabalığımla bir araf cümbüşündeydim, aynı yerde doğmuşluğumuzu bir aralık saydım girdim içeri ve yalnız olmadığımı 1 den başlayıp sonsuza kadar saydım! saydım bitirdim, çünki sonsuzun ötesindeyim.

  2. zafer yıldırım dedi ki:

    Merhaba,
    Hindistan’daki seyahat boyunca 4 tekerlekli araçla gezen batılı turist gördün mü ve konuştun mu? Arabayla gitme niyetim var, daha önce Ortadoğu’ya, İran, Mısır, Libya gibi ülkelere tek başıma ve arabayla gittim, yani Doğu ve Güney ülkelerinde seyahat tecrübem var, ancak Hindistan ile ilgili sadece motorsiklet gezi notları buldum, o kişiler de grup halinde gitmişler ve Nepal’den uçakla geri dönmüşler, tek başıma gideceğimden, soyulmadan, kırılıp dökülmeden dönme ihtimalimi öğrenmek istiyorum, Kahire, İskenderiye, Tahran, Şam gibi şehirlerde araba sürdüğümden trafik açısından endişem yok ama diğer konular önemli. Tavsiye edebileceğin birşey varsa e-postaya yazarsan sevinirim, teşekkürler. Zafer Yıldırım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s